Restbet Üye Ol

Restbet Üye Ol

Bu sitede hesap açabilmeniz için, sadece ve sadece yeni giriş adresini bilmeniz, ana ekranı açmanız yeterli olacaktır. Üye ol işlemi ana sayfa üzerinde bulunan kırmızı renkli ve üzerine Türkçe yazılmış aynı ismi taşıyan yani üye ol şeklinde belirlenmiş buton aracılığı ile yapılmaktadır. Tabii ki bu yazı devamında göreceğiniz bazı şartları sağlamanız gerekecektir. Üye olma konusunda, Türkiye açısından üye kabul edilmesi açısından, şirket kaynaklı herhangi bir sorun bulunmadığı görülecektir.

Restbet Nasıl Üye Olunur?

Hesap açmaya karar veren herkes, hemen yaklaşık 5 dakika içerisinde kendine göre hesap meydana getirebilir. Nasıl üye olacaksınız? Önce yeni giriş adresini kullanacaksınız. Yeni giriş adresinin restbet578.com olduğu görülmektedir. Bu adresi ile siteyi açın, ana sayfa açılınca sağ üst köşeye doğru bakın. Kırmızı renkli üye ol şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapın. Aynı ismi taşıyan bir belge karşınıza gelecektir. Burada hesap bilgileri şeklinde bir bölüm, kişisel bilgiler şeklinde bir bölüm ve bilgileri onayla şeklinde bir bölüm bulunmaktadır. Hesap bilgileri bölümünde kullanıcı adınızı belirleyeceksiniz. Adınızı ve soyadınızı yazacaksınız. Elektronik posta adresinizi yazacaksınız. Hemen arkasından cep telefon numaranızı gireceksiniz. Kişisel bilgiler bölümünde şifre oluşturacaksınız, cinsiyet seçimi yapacaksınız, para birimi seçeceksiniz. Gün, ay ve yıl olacak şekilde doğum tarihinizi gireceksiniz. Ülke seçimini yapıp, şehir bilgisini gireceksiniz. En alt bölüme açık tebligat adresi yazacaksınız. Bilgileri onayla bölümüne geldiğinizde, 2 adet kutu olduğunu görecek, bu kutuları işaretledikten sonra en altta gördüğünüz yeşil renkli, üzerinde Türkçe yazılmış üye ol butonuna üzerinden tıklama işlemini yapacaksınız. Bu işlemi yapmanız yeterli olacaktır.

Restbet Kayıt Linki Neden Değişiyor?

Hesap açma konusunda sizler için hazırlanmış kayıt linki ile de hareket edebilirsiniz. Bu sayede yeni giriş adresini araştırmadan, doğrudan üyelik linki ya da kayıt linki aracılığı ile üyelik başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Zaman zaman bu adresin değiştiğini göreceksiniz. Bu adresin değişmesi hakkında verilen engelleme kararı nedeniyle gündeme gelmektedir. Yasal özellikleri, paralı oyun seçenekleri gibi gerekçelere istinaden, Türkiye’de kabul edilmeyen bir sitedir. Engellenmekte, kapatılmakta, giriş problemi yaşandığı görülebilmektedir. Bu yüzden kayıt linki sürekli olarak değişim göstermektedir.

Restbet Üye Bilgileri Güvenli mi?

Elbette bakıldığında üyelik başvuru formunda, hesap bilgileri bölümünde ve kişisel bilgiler bölümünde sizi tanımlayacak bazı şahsi bilgilerin istendiğini göreceksiniz. İsminiz, soy isminiz, cep telefon numaranız, elektronik posta adresiniz, doğum tarihiniz, açık adresiniz bu bilgiler arasında bulunmaktadır. Ancak bu bilgileri verdikten sonra, bilgilerin güvenliği açısından endişe duymanıza gerek yoktur. Müşteri hizmetleri bu bilgileri alacak, inceleyecek, sistem içerisinde kayıt altında tutacak ve şifreleme programları ile koruma altına alacaktır.

Restbet Üyelik Bilgilerimi Paylaşır mı?

Herhangi bir amaç ile herhangi bir kurum, kuruluş ile gerçek tüzel kişilik ile ya da internet ortamı ile kullanıcılarının bilgilerinin paylaşılması mümkün değildir. Kişisel verilerin korunması kanunu hükümleri dahilinde hareket edildiği görülmektedir. Bu konuda her türlü yasal garanti, bu siteyi kuran ve işletmenin Limited Şirketi tarafından verilmektedir.

Restbet Üyelik Şartları Nelerdir?

Üye olmak olması için ya da başvuru yapmak için, önce üyelik şartları hakkında kısa bir bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Türkiye’den üye olmak isteyenler için, 18 yaş sınırı belirlenmiştir. Buna dikkat etmelisiniz. Üyelik başvuru formunda vereceğiniz her türlü bilgi gerçek olmalıdır. Sizi tanımlamak zorundadır. Para yatırma ve para çekme işleminde, hesap doğrulama işleminde ispatlamanız gerektiğini unutmayın. Verdiğiniz bilgilere ait sadece bir tane hesap açacaksınız. Birden fazla hesap açamazsınız. Kullanacağınız ip adresi ile verdiğiniz ikametgah adresi ve tabii ki bu adreslerde yaşayan aile fertleri üzerinden de sadece bir tane hesap açmak zorundasınız.

Restbet Kayıt İşlemi Ücretli mi?

Kayıt sürecinin başlatılması, tamamlanması, onay alınması, hesaba giriş yapılması gibi konularda talep edilen bir ücret bulunmamaktadır. Bu site ücretli abonelik sistemi ile çalışmamaktadır. Tabii ki yatırdığınız para üzerinden de üyelik ücreti, kayıt ücreti veya hizmet bedeli ya da işlem masrafı gibi bir kesinti yapılmayacaktır.

Restbet Kayıt İçin Neden Belge İstemiyor?

Üyeliğin onaylanması ve hizmetlerin verilmeye başlanması aşamasında, herhangi bir belge istenmediği görülecektir. Bunun nedeni açıktır. Başvuru belgesinin son bölümü, bilgileri onayla olarak hazırlanmıştır. Buraya baktığınızda 18 yaşın üzerinde olduğunuzu kabul ettiğiniz bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu teyit ettiğinizi göreceksiniz. Sitenin tüm kural ve şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi taahhüt edeceksiniz. İşaretleme işlemini yaptıktan sonra, başvuru formunu müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. Bu işlemin yapılması yeterli görüldüğü için belge talep edilmeyecektir.

Restbet Aktivasyon Linki Nedir?

Üyelik işlemini tamamlayıp, müşteri hizmetlerine başvuru yapacaksınız. Başvuru yaptıktan sonra yaklaşık 5 dakika kadar beklemeniz gerekecektir. Bu süre geçtikten sonra, hesap bilgileri bölümüne yazdığınız elektronik posta adresini kontrol edeceksiniz. Müşteri hizmetleri buraya siteye giriş işlemini yapmanız amacıyla, bir adres gönderecektir. Gönderilmiş olan adres, aktivasyon linki olarak tanımlanmıştır. Bu adresi ile ilk defa siteye giriş işlemini yapacaksınız. İp adresinizi sisteme tanımlayacaksınız.