Restbet Tibsiz Link

Restbet Tibsiz Link

Restbet sitesinin kapatılması ile birlikte, hazırlanan yeni giriş adresi sizlere restbet tibsiz link olacak şekilde bu yazıda sunulmuş durumda bulunmaktadır. Hemen size verdiğimiz bağlantı adresini kullanarak, siteye erişebilirsiniz. Bildiğiniz gibi bu site, Türkiye’de kabul edilmeyen kaçak iddaa sitelerinden bir tanesi de, Türkiye’de kabul görmesi, her zaman adresleri hakkında engelleme kararının ya da bilinen diğer adı ile kapatılma kararının verilmesi anlamına gelecektir.

Restbet Sitesini Kim Kapatıyor?

Peki bu siteyi kapatan kimdir? Lisans veren Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme kurulu ile bir ilgisi bulunmakta mıdır? Hollanda Antilleri Sanayi Ticaret Bakanlığı ya da ülkede bulunan ticari mahkemeler veya diğer kurumlar ile bir ilgisi bulunmakta mıdır? Elbette ki hayır. Site resmi prosedürler dahilinde hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Kapatılma kararını veren, Türkiye’de yetkilendirilmiş kurum olan bilgi teknolojileri iletişim kurumu olacaktır. Tabi ki sadece bu kaçak iddaa ya da oyun sitesi için değil, Türkiye’deki bütün iddia ve oyun siteleri için aynı uygulama geçerli durumda bulunmaktadır.

Restbet Sitesini Kim Açıyor?

Kapatılma kararından sonra, açılma işlemi konusunda bu yazıda gördüğünüz gibi, sizlere link desteği verilecektir. Elbette yeni ve güncel giriş adresi müşteri hizmetleri tarafından da sosyal medya hesapları ve iletişim seçenekleri ile kullanıcılara, ziyaretçilere ve hesap açmak isteyenlere duyurulacaktır. Peki yeni giriş adresini kim belirler? Kapatılan siteyi kim açar? Bu konuda yetkili olan tek bir makam bulunmaktadır. Bu makam, bu siteyi kuran, ticari anlamda meydana getiren, ticari anlamda işletmeye devam eden şirkettir. Bu şirketin adının da Better World olduğu görülebilmektedir.

Restbet Tibsiz Linki Nasıl Kullanılır?

Peki paylaştığımız restbet tibsiz link ile ne yapacaksınız, nasıl kullanacaksınız? Hemen yazı üzerine gelip, tıklama işlemini yapacaksınız. Sitenin yeni giriş adresi ile açıldığını göreceksiniz. Yeni giriş adresi ile siteyi kullanmaya başlayacaksınız. terseniz giriş butonu üzerinden hesabınıza erişebilir, hesabınızı yönetebilir, para yatırabilir, çekebilir, bahis yapabilir, oyun oynayabilirsiniz. İsterseniz verdiğimiz adresiyle, üye ol butonu üzerinden başvuru belgesini açabilirsiniz. Okuduktan, anladıktan, doğru bir şekilde eksiksiz olarak doldurup, gönderdikten sonra, onay kodu alabilirsiniz.