Restbet Hangi Ülkede?

Restbet Hangi Ülkede?

Restbet sitesinde hesap açmak, para yatırmak, bahis yapmak, oyun oynamak amacıyla, restbet hangi ülkede? Şeklinde bir araştırma yapıyor olabilirsiniz. Haklısınız, bu konuda bir inceleme yapıldığında, merkezin ya da resmi adresin veya diğer ifade ile şirketin resmi tebligat adresinin Hollanda Antilleri olduğu görülebilmektedir.

Restbet Resmi Tebligat Adresi

Konuyu biraz detaylandıralım. Sitenin resmi tebligat adresi hakkında, sizlere bilgi verelim. Bu siteyi meydana getiren, oluşturan ticari vasıflar kapsamında ya da yasalar kapsamında işletmeye devam eden şirketin adının, Better World olduğu görülebilmektedir. Bu şirketin resmi tebligat adresine bakıldığında, Heelsumstraat 51 E-Commerce Park Curacao şeklinde açık bir adres bilgisi ile karşılaşacaksınız. Görüldüğü üzere, ticari anlamda şirketin merkezi, Hollanda Antilleri olarak görülmektedir. Bu şirket ticari bir işletmeyi, bir ticaret sicil kaydını elde etmiş bilir. Evet, şirketin, ülkenin Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üzerinden, 132 488 numaralı ticaret sicil kaydını elde ettiği görülebilmektedir.

Restbet Neden Hollanda Antilleri Yönünde Tercihte Bulunmuş?

Neden  Hollanda Antilleri tercih edilmiştir? Avrupa Birliği yasaları, denetim ilkeleri uygulandığına göre, neden Almanya ya da İtalya, İngiltere, Fransa gibi ülkeler tercih edilmemiştir? Bu ülkede şirketin kazançları üzerinden verdiği vergi oranlarının, diğer ülkelere göre düşük olduğu görülmektedir. Lisans belgesi elde etmek için verilen paranın, diğer ülkelere göre düşük seviyelerde olduğu görülmektedir. Lisans belgesi geçerlilik süresi sona erdiğinde, yenilenecek, yenileme bedelinin diğer ülkelere göre çok daha düşük seviyelerde olduğu görülecektir. Bu yüzden tercih, Hollanda Antilleri yönünde kullanılmış durumda bulunmaktadır.

Restbet Türkiye’de Kabul Edilir mi?

Restbet hangi ülkede? Sorusuna cevap verilmiş, ticari tebligat adresi şirket adresi paylaşılmıştır. Peki bu şirket, şirketin ticari özelliği, lisans belgesi Türkiye’de kabul edilir mi? Türk yasaları nedeniyle şirketin yasal yetki belgesinin, Türkiye’de kabul edilme ihtimali bulunmamaktadır. Nedeni açıktır. Şirket tebligat adresi Türkiye’de değildir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nda ticaret sicil kaydı yoktur. Spor Toto teşkilat başkanlığından, Milli Piyango idaresinden, Türkiye jokey kulübünden yasal belgelere alınmamıştır. Bu yüzden Türkiye’de, Avrupa’nın ve dünyanın güçlü ve prestijli siteleri olmalarına rağmen, kaçak iddaa sitesi olarak tabir edilmektedir.