Restbet Canlı Destek Hattı

Restbet Canlı Destek Hattı

Site, site yetkilileri ile ya da müşteri hizmetleri ile görüşme konusunda, restbet canlı destek hattı olarak hazırlanmış bölümü kullanabilirsiniz. Canlı görüşme, karşılıklı görüşme, birebir görüşme yapabileceğiniz bir iletişim seçeneği anlamına gelmektedir. Bu bölüm Türkçe kullanım imkanı ile karşınıza çıkarılmıştır. Türkiye’den ya da Türkiye ip adresleri üzerinden canlı yardım bölümünü kullanmanız, müşteri hizmetleri temsilcisiyle Türkçe konuşmanız anlamına gelecektir.

Restbet Canlı Yardım İle Görüşme

Görüşmeye başlayabilmek için, önce sitenin ana sayfasını açacaksınız. Ana sayfayı açmak için, yeni ve güncel giriş adresini kullanacaksınız. Bölüm, üye olan şahıslara hizmet verdiği için, görüşme penceresini açtıktan sonra ilgili bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Bahsettiğimiz gibi önce siteyi açın. En alt köşeye, sağ tarafa doğru bakın. Kırmızı renkli, destek şeklinde buton göreceksiniz. İşaretleme işlemi yapın, pencere açılacaktır. Bu pencerede canlı destek bağlantı penceresi olarak tanımlanmıştır. İsim ve soy isim bölümü ile birlikte, elektronik posta adresi bölümünü ve kullanıcı adı bölümünü doldurun. Görüşmek istediğiniz bölüm için departman başlığı altından seçim yapın. En altta gördüğünüz görüşmeye başla butonuna basın. 30 saniye, en fazla 30 saniye beklemeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri temsilcisi görüşmeye katılır.

Restbet Canlı Yardım Departmanları

Bağlantı penceresi üzerinde, departman ifadesinin altında bir departman seçin yazısını göreceksiniz Burada karşınıza bahisler hakkında, deneme promosyonu, bonus işlemleri hakkında, papara ile yatırım çekim işlemleri hakkında ve yatırım seçenekleri hakkında şeklinde bölümler bulunmaktadır. Yardım ihtiyacını hangi konuda hissediyor iseniz, ilgili bölümden seçim işlemini yapacaksınız.

Restbet Canlı Yardım Çalışma Gün Ve Saatleri

Restbet canlı destek hattı uygulaması, kesintisiz hizmet anlayışı ile yani sürekli çevrimiçi hizmet anlayışı ile gündeme getirilmiştir. Çalışma gün ve saatleri gibi bir sınırlama yer almayacaktır. Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olacak şekilde, resmi ve dini tatil günlerinde her gün canlı yardım bölümü ile görüşebilirsiniz. Tabi ki her saat canlı yardım bölümü ile de görüşeceksiniz. Çevrimdışı olması teknik bir problem yaşandığı anlamına gelecek. Böyle bir durumda acil görüşme ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, sitenin elektronik posta servisini kullanabilirsiniz.